3 Yaşında Erkek Siyam Kedim Var.midesinde Ķıl Yumağı Var Nasıl Kurtulabilirim

baybakar

Acil yardım ameliyatsız çözüm verin lütfen

38 CEVAP

baybakar

malt macun,kullandım 4-5 gün ama faydası olmadı sanırım,çünkü kütle büyük,yemek borusu kurşun kalem kalınlığında,atamıyor,veteriner 3-4 gündür 2 iğne karıştırıp vuruyor iştahı azda olsa açıldı,

baybakar

arkadaşlar kedimde ökrüsük aksırık geçti,ama ağzı sürekli akıyor,köpek dişleri hariç küçük dişleri sara nöbeti gibi oluyordu çatır çatır sıkıyordu,kırıldı dişleri eksik olduğu için olabilir mi?veya başka bi hastalık habercisi mi,ne yapayım ?

baybakar

ARKADAŞLAR KEDİMİN AĞZINDAN SÜREKLİ SU VEYA SALYA AKIYOR,ÖN AYAKLARI GÖĞSÜ ISLANIYOR SORUN NEDİR ACİL YARDIM

baybakar

burası küçük ilçe 1 tane veteriner var,en yakın hayvan hastanesi aydın ve denizli ilinde ve çok pahalı,cerrahi müdahale olmadan olmayacak sanırım :(

baybakar

çok acil,arkadaşlar kedim 2 gündür birşey yemiyor,yürüyemiyor arka ayakları sağa sola kaçıyor ne yapmam lazım

gunosari

baybakar kedinizin acil olarak cerrahi müdahaleye ihtiyacı var.vakit kaybetmeden civar illerde bir veterinere ulaştırın.

gunosari

Malt veya benzeri çözümler için sanırım geç kalınmış.

baybakar

arkadaşlar kedimin ameliyatlık bi durumu yok,hayvan hastanesine götürdüm kan testi yapıldı,iç organları film çekildi,kanda yüksek oranda enfeksiyon var dedi uzman veteriner,serum takıldı,antibiyotik iğne oldu 4-5 gün iyi gibiydi ilaçların etkisi geçince yemez içmez oldu,çok zayıf 1 kilo anca kaldı,ağzında su akıp duruyor,kasım ayında yazdığımda bu siteye zayıflığı midede kıl yumağı vardır dediler,o yüzden zayıf demişti burdaki veteriner,ama kıl yumağı ve başka bir rahatsızlığı yokmuş,şuan ağzından şırınga ile süt ve vitamin veriyorum,bunun dışında yapmam gereken birşey varmı,bu konuda yardımcı olun,pazartesi tekrar hayvan hastanesine gideceğim