Efsane İndirim

dilanbulent

Mig ros marketlerde efsane indirim var her şey yarı fiyatına. Eve tam 40 litre kedi kumu depoladım burada 5 litre kumu petshoplar 30 liraya satıyorlar artık şaka gibi, bu indirimlerden 5 liresini 17 liraya aldım. Yaş mamalarda ödül mamalarında falan da yani petshop ürünlerinde genel olarak yüzde 40 indirim var eğer bilmiyorsanız haberiniz olsun diye paylaşıyorum umarım faydalanırsınız

4 CEVAP

dilanbulent

Rica ederim umarım herkes faydalanır. Çok kaliteli mamalar satılmasa dahi en azından ödül maması veya kumlardan faydalanabilir herkes. Benim kedim Felix haricinde hiçbir yaş mamayı yemiyor o yüzden 10 tane aldım bütçem o kadarına yetti. 3 buçuk lira mıydı neydi tanesi

Busraskanli

Çok teşekkür ederizz💖

MunevverOzturk

Benim kedilerim de gaurmed col seviyor siparisim geldi bende 30 tl kum aldim ama yas mama stokta kalmadigi icin gelmemis :(

dilanbulent

Evet doğrudur herkes indirimlerden faydalanmak için çokça ürün depoluyor. Ben bile toplam 40 litre kum aldıysam maddi durumu daha iyi olanlar daha fazla almıştır mesela. Ürünler hemen bitiyor herkes çokça aldığı için. Artık bu devirde herkes kampanya kovalayıp depolamaya çalışıyor yapacak bir şey yok. Bayağı güzel bir indirim umarım herkes faydalanır