Ev Sahibim Kedilerimi İstemiyor

opilops

yeni evime taşınalı 4 ay oldu ve ev sahibimin kardeşi ile aynı binadayız. bugün eşime evde kedi beslenmesini ablam istemiyor demiş. kontratımızda öyle bir madde yok 2 kat üstümde de kedi besleyen biri var gördüğüm. 2 kedim var zaten napiyim yani sokağımı atıcam çok sinirlendim gerçekten. eşimde adama evine ne zararı var kapını pencerene mi indirdiler aşağı filan diye sert çıkışmış. adam inatla ablam istemiyor diyor. ilk kez başıma geliyor böyle bir durum ev sahibimin buna mudahale etme hakkı var mı? buna karşılık ben ne yapabilirim. bu şekilde taciz edilip rahatsız edilmek istemiyorum.

1 CEVAP

kemal897

Elinizde bulunan kira sözleşmesini göstererek isterseniz mahkemeye verin diyerek sert çıkın... Eğer sizi mahkemeye verirse bu sizin için daha iyi bir şey çünkü mahkeme sürecinde ev sahibine kira bile vermemiş olursunuz kendinizi ezdirmeyin lütfen aynısı başıma geldi ve sözleşmemin olmamasına rağmen istersen mahkemeye ver istersen kavga edelim ya da karışmayın benim evime dedim mecbur oldular karışmadılar