Yavru Kedim Tavuk Yer Mi

eliflal

2 aytlık yavru kedime reflex tavuklu yavru kedi maması versem bir şey olur mu ya da sadece tavuklu yavru kedi maması

10 CEVAP

Princess_Lady

Ve golosi

Princess_Lady

Rexlex çok kötü bir mama. Pahalı bir mama istemiyorsunuz herhalde önerebileceklerim Profine,Mattise,Bozita

eliflal

teşekkürler

Cotontzu_Siri

Mama kullanmasanız

eliflal

peki ya sizce ne kullanmalıyım

Ben 1.5 ayliklara suan lavitalden farmina matisseye gectim tek kelimeyle bayildilar icerik %36tavuk eti%6 balik eti var diye hatirliyorum ben suan memnunum diskilar iyi bir problem yok

2 aylik diyorsunuz tavuk verin balik verin et ile sebzeleri pisirip verin kuru mama verin herseyden yesin ama kuru mama kaliteli verin saglik sorunlari olmasin farmina n&d kitten iyidir.

Cotontzu_siri mama kullanmayin derken aslinda size hak veriyorum icerik yanilticida olabilir ama mesela ben mecburen kullaniyorum yoksa icim rahat ettiginden degil aslinda acana orijen iyi ama pahali

Cotontzu_Siri

Acana orijen de çok sağlıksız. Kötünün iyisi