Karın Gurultusu?

senpaitej

Dün sokaktan kedi getirdim eve. Tavuklu kuru mama yedirdim. Karnı hep gurulduyor. Daha aşılarını falan yaptırmadım, bu haftasonu halletmeyi düşünüyorum. Acaba karnı neden gurulduyor, ne yapabilirim?

5 CEVAP

miasugok

Kıyamam sokaklarda aç kaldıysa yemek yiyince midesi çalışıyordur:(

yasement

Yeni mamasina alisir yakinda bunyesi. Mama gecisi yaparken ben de bi kere duymustum karnindan sesler.

Ishal mi midesi bozulmustur belki?

senpaitej

Ben de bunu düşündüm çünkü dışkısı kuru değil

Ishalse probiyotik yogurt verebilirsiniz ya da normal yogurt ishali gecirir patates haslamasi verin o da duzenler ishalse genelde disardaki kediler ishal oluyor beslenmd kaynakli olabilir belkide