Lepites Cinsi Balıklar Hangi Balıklarla Yaşar ?

LEPİSTES CİNSİ BALIKLAR HANGİ BALIKLARLA YAŞAR VE HANGİ BALIKLARI ÖNERİRSİNİZ ? BİR AKVARYUMUN İYİ GÖRÜNMESİ İÇİN HANGİ BALIKLARI TERCİH EDERSİNİZ ?

4 CEVAP

vdartay

hemen hemen tüm balıklarla yaşar.. akvaryum köpek balığı.. japon balığı ile uyumla yaşayabileceğini düşünüyoruz

argun

tüm balıklarla bakabilirsin cikletler dışında

eylulgulay

Moli, plati, kılıçkuyruk, tetralar, vatozlar ve çöpçüler çoğu balıklarla yaşar

Dila2003

Lepistes hangi türler balıkla uyum içerisinde yaşar? Lepistes ile birlikte yaşayabilecek en uygun balıklar, kendi türünden olan canlı doğuranlardır.Bunun yanında vatoz, çöpçü, gibi türlerde akvaryum için hem faydalıdır, hemde diğer canlı doğurganlar ile uyum içinde yaşarlar.