Köpeğimi Geri Almak İstiyorum

mahirasya03

Cuma günü köpeğimi sahiplendirdim pazar günü sahiğlendirdiğim kadın beni arayıp köpek her yere pisliyor ya gelin alın yada sokağa bırakıcam diye tehdit etti ertesi gün gittim köpeğimi almaya telefonumu açmadı sonrada sorunu çözdük dedi ama güvenmiyorum. Tekrar aradım sonra köpeği vermiyorum dedi. sizce ne yapmalıyım köpeğin kimliği bende.

8 CEVAP

efruzg

Gidin ve köpeğinizi alın sonra benim gibi çok pişman olursunuz . Güvenmeyin kadına..

Alin ve vermeyin kendiniz bakin

izzy

Belki de sokağa atti polise gidip köpeğinizi alın ve bizide bilgilendiriniz

Cnsygt

Polise gidin. Kimliginin sizde olmasi cok onemli tabi kendileri de bir kimlik cikarmadiysa kopege. Sozlesme yapmadiniz sanirim. Bu olaydan sonra eminim bir daha kopeginizi baskasina vermeyeceksiniz ama aklinizda bulunsun sahiplendirme yaparken mutlaka sozlesme yapin.

mahirasya03

Polise şikayette bulundum ben zaten askere gideceğim için bakacak kimse olmadığı için sahiplendirmek istedim ama geri alıcam inşallah köpeğimi başka birine sözleşme yaparak sahiplendirme yapıcam ne kadar ağır ceza alınıyorsa bu konudan maddi manevi sonuna kadar uğraşıcam şuanda da numarası kullanılmıyor ama en kısa sürede sonuçlanır diye umuyorum ilginiz için teşekkür ederim olumlu olumsuz bir bilgilendirme yapıcam buradanda mutlaka birde kadının adı Şenay bu site vasıtasıyla sahiplendirme yaptım bilginiz olsun

KedimVar

Eğer köpeğiniz cinsse, acaba bir başkasına satmış olabilir mi köpeğinizi? :(

mahirasya03

Kadının telefonu kapalı polise şikayet edicem

Fyavuzzz

Gidin alın ki zaten kopegınız sizin uzerinize kayıtlı ise hiç bir hak da talep edemezler