Çok Acil Antalya Veteriner

aliberken

Arkadaşlar Antalya da kuşlardan anlayan veteriner biliyor musunuz ?
Sabah kuşum iyiydi şimdi durumu çok kötü lütfen yardımcı olun !!!

3 CEVAP

Sakircan

gecmiş olsun

antalya modern bir kenttir her veterinere gittiniz mi:) biz hepsinden eğitim alıyoruz gerçi şu an ki sistem böyle o zamanları bilmem

aliberken

Yakınlardaki veterinerleri aradım cevap veren olmadı.Evime yaklaşık yarım saat uzaklıktaki veterineri aradım kuşlardan anlıyorum dedi. Navigasyondan bakarak gittim ve veterinerin kayıtlı olduğu adres araba tamircisi çıktı.Tüm caddeyi dolandım bulamadım.Saat geç olduğu için 1 2 kişiye sorabildim onlarda bilmiyordu.Telefonla 4 5 kez aramama rağmen cevap vermedi.Sonuç olarak kuşum artık yaşamıyor :(