Eyüp Belediyesi Katliamı!?

Arkadaşlar Eyüp belediyesi yasa dışı bir toplama yapıyor! Küpeli sokak hayvanlarını okla vurup topluyor yakında evde beslediğimiz canlarıda götürecekler Allah korusun tüm hayvan severler artık gerçek sesimizi ortaya koyalım !!!!! Hayvan severlik tek hayvan bakmayla hayvan beslemekle olmuyor !!!!!

6 CEVAP

Cotontzu_Siri

29 ekim saat 12.00'da eyüp belediyesi önünde toplanılıyormuş

Orada olan bütün hayvansever ler gitsin dirensin bence

akitalove

Gitmeye calisicam

akitalove

Tam yerini bilen varmi tam olarak neresinde toplanma olacak

Tam bilmiyorum aslında ama saatini biliyorum ben facede görmüştüm bir bakayım tekrar

akitalove

Bilgilendirirsen sevinirim