Limona Eş Almak?

Arkadaşlar limon konuşmayı iyice söktü:) cümle kuruyor neyse biz düşündük taşındık limona eş almayı istiyoruz yani üretim yapmak istiyoruz evin boş büyük biryerine 8 papağanında sığabileceği bir yer yaptık içine türlü oyuncaklar vs. Şeyler koyduk 6 tünek , 3 yemlik , 4 tane büyük suluk aldık bence yeterli :) herneyse eğer eş alırsak bazıları limonun konuşmayı unutucağını söylüyor sizce unuturmu? Birde alan ve malzemel yeterlimi? Sizce üretime girmelimiyim?

5 CEVAP

akitalove

Benim muhabbet kuşum var bende üretim icin muhabbet kuşu almaya basladim suan da tam 5 tane var oglum onceden cenesi dusuktu ama simdi cok az konusuyor es aldiktan sonra az konusmaya basladi uretim yapmanizda sakinca yok fakat kuşunuzu degilde baska papaganlar alsaniz cunku ben pisman oldum malesef

Hmm Ozaman başka bir çift alayım

Limon artık luna ile konuşmaya başladı :D

akitalove

Bizimki de benim köpüşle ugrasiyor konusuyor oyun istiyor surekli bi rahat birakmiyo bizim kopusde kaciyo ondan :D birbirlerini kovaliyolar :D

Aynen bizimkide öyle çok komikler ya evin neşe kaynağı onlar:D