Hardalı Kısırlaştırdım

Ealbs

Arkadaşlar merhaba oğlumu bugün sabah 10da veterinere bıraktım akşam 6da aldım hali keyfi gayet yerinde birazcık uykulu sadece veterinerimiz hiç kusmadığını söyledi eve gelince kusmadı poposundaki mavi spreyi bilirsiniz onu yalarsa kusabilir dedi bayağı bir yaladı şu ana kadar kusma olmadı yeme içme normal göz bebekleri büyük sadece kedisini kısırlaştıran bütün arkadaşlarım narkozu atmak için kusar dedi onların kedileri kusmuş yani kesin kusar mı kusmama ihtimali var mı

7 CEVAP

dollfacepersian

Benim oğlum narkozun etkisini atmak için kusmamaştı. Ameliyat akşamı narkoz etkisi geçtikten sonra yediği mamayı kusmuştu 1 defa. Bunun dışında hiç kusma olmadı. Yani bence narkoz etkisi geçmesi için kusma olmayabilir. Kediniz umarım çabucak iyileşir. Bu arada benim veterinerim yarayı yalamasının sorun olacağını söylemişti ve yarası kapanana kadar yakalık takmıştık. Size yalaması konusunda ne söylendi acaba?

Ealbs

Merhaba yalamasında bi sakınca olmadığını söyledi bütün arkadaşlarımda aynı şekilde kısırlaştırma sonrası yakalık takan birin denk gelmedim belkide öylesi daha sağlıklıdır bilemiyorum eğer kusmama ihtimali yoksa odanın kapısını kapatıp yatacaktım ondan merak ettim cevabınız için teşekkürler

Benim1kedimvar

Bende yarin kedimi veterinere kisirlastirmak icin goturucem asiri endiseliyim ve cok heycanliyim kedime bisey olucak korkusuyla uyuyamiyorum ve bu soruyu gorunce cok mutlu oldum. Benim de kedim erkek bana da ayni saatleri verdiler ve ben saat 6 ya kadar veterinerden ayrilmayi dusunmuyorum :D bunun hakkinda size bir kac soru sorabilir miyim

Poyraz98

Arkadaşlar hangi şehirde yaşıyorsunuz ve kaç tl ye kısırlaştırdınız acaba bende erkek kedimi düşünüyorum??

Benim1kedimvar

Ben Kayseri'de yaşıyorum henüz kısırlaştırmadım yarın kısırlaştırıcam . kısırlaştırma testler ve eve bırakma toplamda 250 TL imiş

Ealbs

Ben istanbuldayım fiyat gayet iyi telaşlanmayın bende telaşlandım boşunaymış şimdiden geçmiş olsun kuzucuğa

Ealbs

Bu arada kusmadı oğlum