Bu Ne Şimdi Yaaaa :(

Tilki37

Acil biri yorum yazsın lütfen, vetimizede resim attım , neler oluyor pamuğa yaa :(((

32 CEVAP

Tilki37

Pamuğun en son halinin resmini attım albüme, ordaki resimleri kullanıp bilgi alabilen olursa gerçekten çok sevinirim , rabbim hepinizden razı olsun desteğiniz için gerçekten çok teşekkür ederim

Tilki37

Arkadaşlar sebepsiz fıtık olurmu ?? Pamuk biyerden düşmedi, tekme atılmadı, araba carpmadi, bugün vet. Fıtık gibi görünüyor ama ona sebep olacak hiç birşey olmadığı için kesin teşhis edemiyor. Nette araştırdım bişey bulamadım siz ne dersiniz , enjektör le mama yedirirken zorlamış olabilirmiyim bundan sebep olabilirmi acaba