Bu Ne Şimdi Yaaaa :(

Tilki37

Acil biri yorum yazsın lütfen, vetimizede resim attım , neler oluyor pamuğa yaa :(((

32 CEVAP

aliberken

ilknrdaisy ye katılıyorum.Veterineriniz çok erken kısırlaştırmış.Veterineri değiştirme şansınız varsa farklı veterinerlere de gitmenizde fayda var.Şuan durumuyla ilgili farklı 1-2 veteriner görürse daha iyi olur diye düşünüyorum.

Tilki37

Çok şükür kötüden iyiye gidiyoruz daha kötüydü, hergun birşey çıkıyor rabbim beterinden korusun, haftada bir gitmeye başladık

Tilki37

MinelG ilgin için teşekkürler ederim, şuan için kötüye giden bir durum yok pamukta, ağzındaki lezyonlar sanırım acı vermiyor mamasını yedi , su ve süt içti , bakışları canlı ve refleksli evin içinde dolaşmaya başladı, tuvalet sıkıntısı da yok MAŞALLAH:)

ilknrdaisy

Anladığım kadarıyla maddi durum nedeniyle tek veterinerde kalınıyor, kısırlaştıran veteriner sorumluluğu almış ücretsiz tedavi ediyormuş. Ama %80 veteriner hatası bu olay.

Tilki37

Aliberken ilgin için çok teşekkür ederim, sizden önce bakmiştim

aliberken

Acaba veterinere sık sık gitmesinden ve ilaç kullanımından depresyona girmiş olamaz mı ?
Kedimi veterinere her götürdüğümde 2-3 gün benden uzak duruyor ve iştahı azalıyor.Kedinizde kısırlaştırmanın üzerine sık sık veterinere gitmeniz kedinizi depresyona sokmuş ve durumunu bu hale getirmiş olabilir.Durumu çok kötü değilse vitamin desteği ve evde ilgilenerek sorunların geçebileceğini düşünüyorum.Tabi veterineriniz daha iyisini bilir benimki ufak bir tavsiye :) Geçmiş olsun tekrardan.

ilknrdaisy

Inşallah çıkmaz öyle bir şey değildir. Ama bu kuzucuk iyileşicek fotoğraflarda tüyleri çıkmış maşallah. Daha iyiye gidiyor daha da iyilesicek

MinelG

Eskisi gibi evde koşturduğu hallerini hep beraber bekliyoruz :)

Tilki37

Allah'ım ne olur o günler yakın olsun :(

hazirannnnn

Çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur miniginiz. Acaba dilini ısırmış olabilirmi yanlışlıkla falan

Zeynooo

Bilemedi ama çok üzüldüm .

ilknrdaisy

O dilinin ucu mu:(

ilknrdaisy

Veterinerde 5 aylık kısırlaştırmış, bu hayvancagiz 5 aylık daha yavru. Neyi vardı ki neyi aldılar:( gerçekten çok üzücü ama veterineri hiç masum bulmuyorum en azından 5 aylık kisirlastirdigi için:'( off off ne çileli çocukmuş

ilknrdaisy

Zorla hap yutturmaktan olamaz dimi dili ? Hap kullanıyor muydu:( acaba depresyon etkisiyle dilini ısırdı mi

Tilki37

Yok hap hiç vermedim, nette araştırıyorum genelde tek tip beslenmek , ve bağışıklık sistemi zayıf olunca olurmuş, pamukta nerdeyse 20 gündür sadece tavuk yiyor vitamin şurubu veriyorum ama etkili değil sanırım :(