Kuşumun Neden Durmadan Tüyü Dökülüyor ?

Achill

Kış geldi tüyleri çıkması lazım ama onun tam tersi dökülüyor eskisi gibi yemek yemiyor koyduğum yemek orada duruyor şu filan içmiyor damlayla içiyorum
Ve eskisi gibi benle konuşmuyor :,(

7 CEVAP

nidacan

Kuşlar için vitaminler ve tüy spreyleri var. Güçlendirip parlaklaştırıyor. Sorun zaten size gittiğiniz petshop veya herhangi bir kuş bulunan yer bilgi verecektir. Vitamini suyuna katıyorsunuz spreyi de üstüne ve kanat altına sıkıyorsunuz. Kış gelince böyle tüy dökülmeleri oluyor yeniliyor tüylerini. Yemek konusunda da endişelenmeyin vitaminle düzelecektir :)

dilex

Yumurta takviyeli mama yapabilirsiniz.

ecetuqce

Stresten dolayı tüy dökümü yapıyor olabilir vitamin takviyesi yapabilirsiniz ve eskisinden daha fazla ilgi gösterin dönemsel olarak da dökebilir

imagine_dz

kuşlar belli dönemlerde tüy dökebilir korkmayın strese girmiş olabilir elinize alıyor musunuz acaba kuşu kafes gibi

akitalove

Vitamin ve mama karisimlari verin 1 haftada kendine gelir tüy dökümü normal birsey korkmanizi gerektirecek bi durum yok

Nisnaur

Ben ne yazsam bilemedim ki

Nisnaur

Allah şifa versin