Kuşumun Neden Durmadan Tüyü Dökülüyor ?

Achill

Kış geldi tüyleri çıkması lazım ama onun tam tersi dökülüyor eskisi gibi yemek yemiyor koyduğum yemek orada duruyor şu filan içmiyor damlayla içiyorum
Ve eskisi gibi benle konuşmuyor
Birde nefes alırken zorlanıyor gibi geliyor çünkü nefes alırken kuyruğu beraber onla oynuyor :,(

7 CEVAP

Achill

Oda değişti açık renkli oldu Antep fıstığı gibi

MinelG

Patates haşlayıp yedirmeye çalışabilirsiniz.Ayrıca pet shoplarda satılan muhabbet kuşları için ishal ilaçları var.Suyuna 2,3 damla damlatıyorsunuz toparlıyor kısa sürede.Dikkatli olun ben miniğimi ishalden dolayı kaybetmiştim.Zaman kaybetmeden ilacı almalısınız

aksoy65

Ek olarak pirinç suyunu çok az suluğuna koyun.

aksoy65

Dışkı durumu nasıl ?

aksoy65

Kuşunuzu cereyanda bırakmışsınız soğuk almış ve ishal olmuş, sultan papağanı ile ilgili tedavi yöntemini biliyorum da sizin kuşta işe yarar mı tam bilemiyorum

Achill

Ama sırf ona özel bir yer yaptım üstünü üşümesin diye örtüyle örttüm hatta ona minik kazak yapıyorum
Kapının önünden uzak tutmaya çalıştım ama sanırım sizin dediğiniz gibi birşey oldu..

akitalove

Kaliteli vitamin alın ve suyuna 10 damla damlatın