Kuşumun Popo Şişliği

Liladmr

Muhabbet kuşumuzun arkası sanki yumurta yapıcakmış gibi şiş bir süredir. Ama yumurta yapamıycak çünkü bayadır öyle. Başına böyle bir olay gelen var mı acaba?

3 CEVAP

byzkpln

Kuşunuz dişi mi acaba ? Eğer ki dişi ise yumurta sıkışması olmuş olabilir. Çiftleşmemiş dahi olsa kızgınlık yumurtası boş yumurta yapabiliyorlar ve bu sıkışmış olabilir. Siz yinede bir resmini çekip https://www.muhabbetkusu.com.tr forumuna sorun. Kuşumuzda bulunan çok nadir bir sorunda bu forumda kişiler sayesinde düzeldi diyebilirim. Muhabbet kuşu hakkında çok bilgiye sahipler

byzkpln

Kuşunuz dişi mi acaba ? Eğer ki dişi ise yumurta sıkışması olmuş olabilir. Çiftleşmemiş dahi olsa kızgınlık yumurtası boş yumurta yapabiliyorlar ve bu sıkışmış olabilir. Siz yinede bir resmini çekip https://www.muhabbetkusu.com.tr forumuna sorun. Kuşumuzda bulunan çok nadir bir sorunda bu forumda kişiler sayesinde düzeldi diyebilirim. Muhabbet kuşu hakkında çok bilgiye sahipler

Kero22

Yumurta sıkışması veya kırılması olabilir veteriner ile görüşmenizi tavsiye ediyorum