Kuşum Sümüksü Şeklinde Dışkı Yaptı

Arkadaşlar merhaba sultan papağanım var 2 gün önce ilk defa petshopun tavsiyesiyle darı diye birşey aldım. Çok seviyolarmis. Acaba ondan kaynaklaniyo olabilir mi? Sümüksü tarzda ve 1 tane de yem vardı dışkısında acaba kaldirsam mi alışık olmadığı için midesini mi bozmuştur? Hasta gibi halsiz değil. Konuşuyo uçuyor. Bu arada kendi sulugundan su icmiyo. Bağırsak düzenleyici damla aldım icmiyo. Gelip çeşmeden ılık su içiyor.

2 CEVAP

Doneceran

Dal darı kuşlar için çok yararlı, ondan bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Kendi suluğundan su içmemesi suluğuna sürekli katılan damla varsa ondan olabilir, taze ve temiz su içmesi daha iyi. Eğer damla katılacaksa daha az katılmalı ve su bayat bırakılmamalı.

Doneceran

Dal darı kuşlar için çok yararlı, ondan bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Kendi suluğundan su içmemesi suluğuna sürekli katılan damla varsa ondan olabilir, taze ve temiz su içmesi daha iyi. Eğer damla katılacaksa daha az katılmalı ve su bayat bırakılmamalı.