Kuşumun Ayağı Yandi

Muhabbet kuşum az önce sobanın üstüne düştü düştüğüyle kalktığı bir oldu soğuk suya tuttum domatesin üstüne tuttum ayaklarinj basıyor şuan kızarıklık yok ama korkuyorum birşey olurmu

5 CEVAP

aslihan_e

Geçmiş olsun, benim de kuşlarım var. Geçmişte bizimkilerin de soba yanarken kaçıp soba borusuna değdiği oldu, aklım çıkardı. En iyisi soba yanarken asla çıkarmamak. İnşallah bir şey olmamıştır. Bizimkilerde sorun olmamıştı.

aslihan_e

Birde soba çok harlıysa sorun olabilir, çok hızlı yanmıyorsa bir şey olmamıştır inşallah hemen kalktığı için.

Yesilyesil9

Bence yansa çok bariz gözükür bir şey olduğunu sanmıyorum geçmiş olsun benim kuşumda sobaya konmuştu ama harıl harıl yanmıyordu normal bir ısıda hemen yakmaz bence

Ozzey

Merhaba gecmis olsun. Silverdin varsa surun bence zarar verecegini sanmiyorum. Yanik acisi cok kotu oluyor bacagim yanmisti oradan biliyorum. Umarim yanmamistir.sobayi yaniyorken salmayin bir daha lutfen

Warriorsans

Çok geçmiş olsun ara ara çok soğuk olmayacak şekilde soğuğa tutun çok soğuk olmasın hastalanır. Yanık kremi sürün