Kedimin Kilosu

Ececimm

Kedim 7 aylık 2 kilo dişi kilo alması gerektiğini düşünüyorum bildiğiniz kilo aldırıcı lezzetli mamalar var mı ya da takviye vitaminde olabilir

8 CEVAP

Palyaco

Kilo için gimcat ödül mamasi veya meo sivi puding verebilirsiniz kilo için

Anonymus683514

Selamlar aynı soruyu ben de sormuştum

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/125686-kilo-almak-icin-mama

Verilen cevaplardan sonra pudding ile birlikte ciğer vb. takviye etmeye karar verdim. Ancak okuduklarımdan anladığım bu iş biraz da kedinin metabolizmasıyla ilgili

Warriorsans

Bende jelibona kilo aldırmaya çalışıyordum ama zaten kısırlaştırdım ve zamanla kilo alacaktır diye uğraşmayı bıraktım. Serbest besleme yapıyorum özellikle gece gündüz hiç yemediği kadar çok yiyor o yüzden gece mamasının olmasına özen gösteriyorum. Arada evde yumurta falan haşlayıp veriyorum. Yaş mama ödül mamalarıyla destekliyorum. Böyle böyle kilo aldı ilk geldiğinde 5 aylık 700 gr aşırı zayıftı şimdi 7 aylık 2,750 kg

Warriorsans

Bende jelibona kilo aldırmaya çalışıyordum ama zaten kısırlaştırdım ve zamanla kilo alacaktır diye uğraşmayı bıraktım. Serbest besleme yapıyorum özellikle gece gündüz hiç yemediği kadar çok yiyor o yüzden gece mamasının olmasına özen gösteriyorum. Arada evde yumurta falan haşlayıp veriyorum. Yaş mama ödül mamalarıyla destekliyorum. Böyle böyle kilo aldı ilk geldiğinde 5 aylık 700 gr aşırı zayıftı şimdi 7 aylık 2,750 kg

Salihaylmz

Kediniz kısır mı acaba?

Salihaylmz

Sanabelle hassas sindirim kuzulu mama veya balıklı mamasını deneyebilirsiniz baya kilo aldırıyor

Ececimm

aynen kedimin metabolizması hızlı yaş mama bile ishal yapabiliyor kilo aldıran mama yok mu

PaladinLucie

Doğru içerikli yaş mama ishal yapmaz. Suzionline'ın iki tane yaş mamalarla alakalı yazısı var okumanızı tavsiye ederim. İçeriği incelediği yaş mama markaları da var bunlara da göz atabilirsiniz.İleride böbrekleri ile alakalı sorun olsun istemiyorsanız yaş mamayı mutlaka diyetine ekleyin.