Aminosol Vitamin Kullandınız Mı?

Heratiko

Merhaba arkadaşlar
Kızım 7 aylık dişi. Veterinere bazı sinirlilik durumları olduğunu ve iştahında da azalma olduğunu bildirdiğimde kızgınlık süreci vs bu davranışlara sebep olabiliyor dedi. Muayenede hiçbir sağlık sorunu görünmedi. Son bir aşısı kaldı onu yaptıktan sonra kısırlaştırabileceğini bildirdi. Tüm aşılarının tam olması gerekiyormuş. Bir hafta sonra kalan ikinci doz lösemi aşısı da yapıldıktan bir süre sonra operasyon gerçekleştirecek. Fakat bu süre zarfında iştahının düzelmesi ve bağışıklığının düşmemesi için aminosol vitamin verdi günlük 3 ml. Yeni başladım kullanmaya etkisi nasıl olur? Aranızda bu sebeple kullanan var mı? İyi gelir mi kızıma?

11 CEVAP

Renklipati

Ben bağışıklık güçlendirmek için kullandım bir süre, şuan da bile nadiren veriyorum..sokak canları içinde veriyorum sularına damlatiyorum yararını gördüm

AhsenAise

Tüy dökülmesini engelliyor,bağışıklığı güçlendiriyor ,iştah da artış olabiliyor ama bu kediye göre değişkenlik gösterir,biz memnun kaldık ,haftada bir dört damla şeklinde devam ediyoruz şimdilik

gaiakedi

Merhaba kedinizin kilosunu bilmiyorum ama 3ml çok fazla sanırım. Önce 1 ml ile başlayın isterseniz. 10kiloya 2-3ml gibiydi öneri.

AhsenAise

Elbette temkinli yaklaşmak doğru olan lakin işin ticari boyutu çirkin olabiliyor, oldukça fahiş rakamlara satılan vitamin takviyelerinin yaptığını bu uygun fiyatlı ürün de yapınca ,viral bir karalama kampanyası girişimi olmuş belliki ,tüm sitelerden kullanıcı yorumları ni okuyunuz olumsuz yorum neredeyse yok

teddybal

Klinikten almışsınız sizinki sahte değildir zaten, merak etmeyin o açıdan.

Salihaylmz

Sokaktaki canlar için kullanıyoruz genellikle kötü bir etkisini görmedim bağışıklık için her hayvana kullanılıyor. Kısırlaştırmadan önce tüm aşılarının tam olmasına gerek olduğunu hiç düşünmemiştim. Ama hemogram ve biyokimya testini yaptırın operasyondan önce kan ve vitamin değerlerine bakmış olursunuz

teddybal

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/119907-pharmax-aminosol-vitamin-ve-aminoasit-solusyonu
Şöyle bir başlık açılmıştı ben de bunun üstüne soğudum bundan netleştiremedim de konuyu ama size veterineriniz önermiş bilemedim o yüzden, kedinize iyi gelir umarım.

Heratiko

@teddybal şimdi okudum tüm yorumları linkteki. Aklım iyice karıştı kullanmasam mı bilemedim ya çocuğum zaten çok hastaydı ilk sahiplendiğimde iki aylıktı ve zor süreçler atlattı. İyileşmişken bir de tekrar hasta olursa canım gider benim. Bana olsun ona olmasın. Veterinerden aldık bir de bu ürünü. O atılan ilk fotoğraftaki gibi ambalaj ve şişesi.

Heratiko

@teddybal şimdi okudum tüm yorumları linkteki. Aklım iyice karıştı kullanmasam mı bilemedim ya çocuğum zaten çok hastaydı ilk sahiplendiğimde iki aylıktı ve zor süreçler atlattı. İyileşmişken bir de tekrar hasta olursa canım gider benim. Bana olsun ona olmasın. Veterinerden aldık bir de bu ürünü. O atılan ilk fotoğraftaki gibi ambalaj ve şişesi.

Heratiko

Şu an aklım çok karıştı ilaç firmasıyla görüşen bilgi alan varsa aydınlatabilir mi internette de bulamadım öyle sahte düye bir şey hep şüphe olarak kalmış ama bu şüphe ile de yavruma bu ilacı kullanmam

Heratiko

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için gerçekten içim bir nebze rahatladı şu an. Evet kötü yorum ya da sahte olduğu ile ilgili bir veri ben de göremedim umarım da kimse böyle bir durumla karşılaşmaz onlar bizim çocuklarımız ve çok değerliler. Hepimizin çocuklarına sağlık diliyorum