Brit Premium İyi Mi

pompompurin

royal canin/proplan/exclusion dönüşümlü kullanıyordum. hepsinin kilosu 100 lira civarı olmuş. araştırırken bunu buldum. kilosu 58 liraya geliyor. içeriği iyi mi sizce denemeli miyim

9 CEVAP

teddybal

İçeriği yenilenmiş paketler gelmiş demek ki böyle değildi çünkü, yeni içeriği eskisinden daha güzel olmuş bu arada. Önceden konuşulmuştu şurdan bakabilirsiniz yorumlara;
https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/108672-brit-care-icerik-degisikligi

pompompurin

upp

Palyaco

Dışarıdaki kediler bile zor yedi ben iş yerindeki kedilere almistim

Warriorsans

Sanırım içeriği değişmiş, aslında gayet iyi duruyor. Bence şans verebilirsiniz. Eğer alırsanız deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim uygun fiyatlı güzel bir mamaya benziyor

Salihaylmz

Kurutulmuş tavuk eğer kurutulmuş tavuk eti ise alınabilir
Kurutulmuş tavuk proteini ise orta segment mama oluyo yani idare eder
Icerigini tam yazmamışlar ama tuz yoksa iyi
Taurin oranı da yazmiyor şuan kullandığınız mama ile karşılaştırıp öyle almaya karar verin bence

Sezgek

Ben alerjiden dolayı kedime yeni brit care hypoalergwnic başladım bayıldı bizimki yavaş geçiş yapıcam tahılsız diye %20 işe başladım aradan seçip seçip önce onu yiyor içeriği iyi gibi duruyor bence deneyebilirsiniz ama düşük tahıllı bir mama geçişi hızlı yapmayın derim

pompompurin

sanırım alacağım ama yemez diye korkuyorum :/

pompompurin

sipariş verdim, geldiğinde mutlaka yorumlarımı paylaşacağım @warriorsans

Chataluck

Merakla bekliyoruz