Prochoice Kedi Maması Kullananlar

miapaw

sizce bu mama nasıl?
sadece tecrübesi olanlar yorum yazarsa sevinirim.

39 CEVAP

Ares07

Evet izmir_pet e katılıyorum. Ben de sadece denemek için almıştım. Memnun olanlar olabilir. Ancak benim kedimde de çok ciddi şekilde kanlı ishal ve alerjiye neden oldu. Veteriner prochoice mamanın içeriğinin çok kötü olduğunu acilen değiştirilmesi gerektiğini söyledi. Belki bir ay bir buçuk ay sorunları geçmedi mama değiştirdiğim halde

Seaismit

İkidir prochoice alıyorum çiş problemi başladı ilk aldığımda sonda takıldı ikinci aldıpımda yine çişi azaldı ce kakasının sonuna doğru kanlı çıkıyo

Mia34

Bende 3 haftadir kullaniyoyorum kitten mamayi gayet memnun bizimki afiyetle yiyor :)

Zeymir

Yerli mamalarin icerisinde icerigi en iyi olan mama diyebilirim..pahali mama kaliteli mama degildir.ben kedime sterilise somonlu karidesliyi kullaniyorum cok da memnunum..icerigine baktiginizda farki gorebilirsiniz.********* besleyicilikten cok aromayla tatlandirilmistir ve uzun vadede pek bi yarari yoktur.gonul rahatligiyla kullanabilirsiniz

dollfacepersian

Oğlum kızımın Pro choice kitten ile karışık Matisse kitten mamasını ( Pro ağırlıklı)engellemeye çalışsak da yiyordu ve dün kanlı ishal şeklinde yaptı tuvaletini, mamayı kesince hemen düzeldi. Pro choice in kanlı ishale sebebiyet verdiğini duyduğunu söyleyenler oldu ayrıca. Bu yüzden kızıma da Pro choice almak istemiyorum bundan sonra.

Not: Dışkı tahlili yaptırdım ve temiz çıktı, kendi maması dışında yediğini tek şey kızın mamasiydi ve kesinlikle ondan olduğuna eminim

CatMia

Dişkida kan sorunu bizimkindede oldu. Ayrica diski kokusu berbatti. Proplan kullanmaya devam edicez gozle gorulur fark var cunku.

Amon

Kedim şu an 10 aylık ve hep prochoice kitten yedi. Tüy dökülmesi yok. İştahla da yiyor. Dışkısı da normal kokuyor. İyi bir koku değil tabii ama sorun olduğunu düşünmemizi gerektirecek bir koku da değil.

kedilik

prochoice yavru kedi mamasını kullanıyorduk. tüy dökümü , kanlı ishal ağır dışkı kokusu vs hiçbir sorun ile karşılaşmadık.veterinerimiz kilosunun ayına göre fazla olduğunu söyledi ve yetişkin mamaya geçmemizi önerdiği için mamayı değiştirdik. sonrasında aşırı tüy dökümü oldu.

LILI

düşük kalite bir mama tavsiye etmem

bugraozer

Ben de veteriner tavsiyesiyle aldım ve iştahla yiyordu ama başladıktan 3 hafta sonra poposunda kan gördüm birkaç kez ama dışkıda yoktu. Veterinere gittiğimde daha süresi olmasına rağmen iç parazit yapıcaz ondandır dedi. Yorumlara baktıktan sonra mamadan olabileceğini düşünüyorum çok teşekkür ederim değerli yorumlarınız için

Sedanurdrl

orta kalite bir mama ben pro choice kısır mamayı kullandım kedimde kum yaptı

elifozdemir

Nerdeyse 8-9 aydır kullanıyoruz tadım numuneleriyle başlamıştık kedim çok sevince büyük boylardan aldım. Hera çok hassas ve deri problemleri yaşadığı dönemler oluyordu ama Prochoice kullanmaya başladıktan sonra tüy dökülmeleri çok azaldı, kaşıntıları durdu ve daha parlak canlı görünmeye başladı. Biz dışkısında da herhangi bir problem yaşamadık. Eğer kediniz de tadını severse ben kalite açısından kesinlikle tavsiye ediyorum

Milamm

Yavru kedim için kitten prochoice kullanıyorum mamaya karşı iştahsız. Anca ıslatıp verince daha kolay yiyor. veya içine haşlanmış tavuk parçaları ile karıştırınca severek yiyor. Dışkı kokusu oluyor ama mamayı değiştirince daha iyi anlarım. Dışkı yaptıktan sonra hafif kanamalı oluyor mamayı değiştireceğim.

Ilaydaaulus

Prochoice advance nin bir alt ürünü her mama bütün kedilere aynı etkiyi göstermiyor kötü bir mama değil küçük bir paket alarak denemenizi öneririm

PsLuna

400 gr deneme boyu almıştım kitten severek yedi seçici değildir daha kötü mamaları da yediği olmuştu ama çok fazla, aşırı tüy dökülmesi yaptı lunada hafiften de kabızlık problemi oldu. Bıraktık o yüzden