Prochoice Kedi Maması Kullananlar

miapaw

sizce bu mama nasıl?
sadece tecrübesi olanlar yorum yazarsa sevinirim.

39 CEVAP

Sselin1

Pro choice kötü bir mama icinde et içermeyen mamalarin hepsi kötüdür ev kedilerine son care olarak düşünülmeli ki fiyatı da çok ucuz degil zaten. Bunun yerine golosi veya brit cok daha iyi bir secenek

Sakin almayin kedim hep kustu hasta oldu zayıfladı hiç yaramadi bin pismanim aldigima

minnoskoss_123

1 yıl önce sorulmuş soru, dikkat ederseniz seviniriz:)

Bende prochoice yavru kedi mamasina gectim evet icerisinde gercek et yok, proteini demiş aciklamasindada o yonden eksik ama diger icerikleri iyi geldi, çok yeterli gormeyen arkadaslar var ama herkes butcesine göre alıyor maalesef bende isterdim nd almak yani, tavuklu istemiyorum kuzulu seceneklerin icerisindede en iyisinin bu olduguna karar verdim,basta severek yemediler ama alistilar simdi yiyorlar, sıkıntı yasamadim kedilerimde veterinerimde onerdi bunu,yas mama ilede destekliyorum 3 gunde bir çeşitli et miktari yuksek yas mamalar veriyorum boylelikle dengeledigimi düşünüyorum , ve vitaminde kullaniyorum surekli oylelikle belki mamadan alamadığını verebilirim diye düşünüyorum

Guncemmm

Kedim şuan 16 aylık. 10 aydır prochoice mama kullanıyorum. Memnunum hiçbir sıkıntı yaşamadım. Mamayı kaliteli buluyorum bu kaliteye fiyatı da uygun. Tavsiye ederim.

ipir

Bende yavru kediler için olanı kullanıyorum 15 kg aldım ama kedim çok fazla tüy döküyor 4 aydır kullanıyorum tüy ve tırnak kırılmaları dışında bir problem olmadı severek yiyor tüy probleminden dolayı değiştirme kararı aldık

Emre95

Prochoice iyi bir mama değil araştırdım diyenler hiç araştırmamışsınız içerik karşılaştırın gerekirse açık ama kaliteli alın amcam veterinerdir uygun fiyatlı olarak ise golosi öneririm prochoice'den %100 daha üstün bir mamadır %32 et oranına sahip

arzukocc86

kullandığım çok memnun kaldığım bir marka dışkıda koku , tüy dökümü gibi sorunlar yaşamadık çokta severek yiyorlar tavsiye ederim fiyat performans olarak da gayet iyi

Whiskyss

Ben yavru adolt, kısır kullanıyorum uzun süredir çok memnunum somon ve kızılcık kullanıyorum Çünkü benim evimde ki kedilerim de tavuk alerjisi var bu yüzden tavuklu mama kullanamıyoruz Ama dediğim gibi hiçbir sıkıntı ilk geçiş yaptığımda da hiçbir sıkıntı yaşamadım ishal olmaları kusmaları vesaire gibi oldukça sağlıklı ve tavsiye ediyorum