Sizce Hangi Marka ??

oykuyildiz

Anket

Big Cat
(5 oy)
Olivacat
(7 oy)
Naturalbastet
(4 oy)
Toplam (16 oy)

Pelet kumlardan sizce hangisi daha iyi ? Eve dağılmasını istemiyorum. Bentonitten gerçekten yoruldum

12 CEVAP

simbakedi

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/103760-topaklanan-peletler-hakkinda
benim bu sorumun altinda birisi instagraminda cok guzel incelemisti, cok guzel yorumlar da yapti. bir bakin isterseniz yardimci olacagini dusunuyorum

Gizem8822

Pelet kumlara hemen alışabiliyorlar mı? Bende geçmeyi düşünüyorum

oykuyildiz

Yavaş yavaş alıştırılıyor üzerine eski kumundan koyulup alıştırılıyor .

oykuyildiz

Okudum şimdi sapphire daha iyi duruyor :)

Salihaylmz

Natural Bastet kullanıyoruz memnunuz
Olivicat çok reklamını gördüm tozlanmasını bilemiyorum
Sapphire arkadaşım kullanıyor daha uygun ve güzel demişti

beyzathemoc1

Ben cats lucky green kullanıyordum bigcat aldım ama yanlışlıkla xlarge aldığım için topaklanma kötü uzun tüylü kedilere özelmiş o yüzden küçük parçacık yok ekstra sipariş verdim ama kullananlar memnun bi arkadaşım natural bastet ve bigcat aynı performans demişti cats lucky güzel ama onun garantisini verebilirim

yumak_bey

bentonit kullanmayın lütfen solunum açısından çok zararlı

Chataluck

Peletin temizliği çok zor değil mi? Betonit de sağlığa zararlı. Yok mu bu işin hem zararsız hem kolayı?

oykuyildiz

Bentonitte zorluyor beni artık eve çok dağılıyor patileri kurudu

Palyaco

Bizimki bir türlü alismadi ne yaptıysam olmadı

oykuyildiz

Sapphire alıcam ben hem ekonomik hemde denemek için alışamazlarsa WC zaten yazın balkonda oluyor bentonite geri dönücez mecbur

nefeskedi

Biz de Kasım'dan beri Natural Bastet kullanıyoruz. Genel olarak memnunuz, o da biraz taşınıyor. Önünde elek olan kapalı kum kabı kullanıyoruz, taşınmayı minimuma indiriyor. 1 ayda yavaş yavaş geçtik. İlk gördüğünde çok şaşırdı az koymuş olsam da. Durmadan girdi çıktı, aldı oynadı peletlerle. Sıkışınca yaptı mecbur. Sonra arttırarak alıştırdık.