Sokak Canımız Duman Islak Fipe Yakalandı

orhdoner

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar,

Sokakta baktığım canlardan dumanımız malesef ıslak fipe yakalandı ben kendim Twitter hesabı üzerinden yardım istedim 4 şişe alabildik tedavisi yarım kalmasın lütfen paylaşabilirmisiniz? yenibosna veteriner muhlise hanım hekim adı TR82 0013 4000 0074 6502 3000 01 iban numaram paylaşan ve destek veren herkese teşekkür ederim şimdiden Allah razı olsun 🙏

40 CEVAP

Busraskanli

Çok üzüldüm inşallah en yakın zamanda iyileşir yavrucak... İyi ki karşısına sizin gibi harika, iyi kalpli biri çıkmış. Allah sizden razı olsun asıl.. Ben de öğrenciyim ama elimden geldiğince, biriktirdikçe yardımcı olmak isterim. Çevreme de duyurucam. Umarım gereken miktar çabucak toplanır🙏💖💖

Busraskanli

Çok teşekkür ederimm🙏💖 size mesaj attım ama görmediniz mi?

orhdoner

Arkadaşlar lütfen hesaplarınızdan paylaşırmısınız? 🙏 İlacımız azalıyor yeni ilaç için çok teşekkür ederim şimdiden herkese https://www.instagram.com/fipwarriortako_duman/ hesabımız ❤️Bağlantı (Link) açıklamasını girin

Anonymus985465

Umarım biran evvel iyileşir yavrucak.
Barınağa bırakılmış ve kaderine terkedilmiş güzeller güzeli canları veteriner veteriner taşıyıp bahçeme gömdükten sonra çok dua etmiştim. Dilerim, ilacın fiyatı şifa bekleyen her canın ulaşabileceği seviyelere iner.bSosyal medya hesaplarım yok. İban numarasını şimdi gördüm. Bankanın ismini de yazar mısınız.
Yüreğinize sağlık, iyiki varsınız.

Anonymus985465

Hesabınıza küçük de olsa destek gönderdim. Acil şifalar, kolaylıklar ve bol destek diliyorum

Anonymus985465

Lütfen acil destek olalım

NeOLaCaK

Çok geçmiş olsun bizde bu fib denen illeti yeni atlattık maddi olarak malsef yorucu bir süreç ama instagram üzerinden de yardım kampanyası başlatabilirsiniz benim tanıdıklarım hep oradan yardım buldu. Şahsen ben bu sosyal medya işlerinden anlamadığım için yapamadım ama anlıyorsanız inanın çok faydası var.

orhdoner

Merhaba duman ın 84.günü tamamlandı fakat karaciğer ve böbrek değerleri kötü olduğu için 10 gün daha klinikte kalacak şuanda klinikte hala umarım daha da iyi olcaktır 🙏 isim soyisim nur didem döner 🙏

orhdoner

Çok teşekkür ederim sağolun amin sizlerden de Allah razı olsun cümlemizden sizler gibi iyi insanlar da hep çoğalsın eksik olmayın 🙏❤️🥰 @busraskanli

orhdoner

Merhaba tekrardan mesaj kutum bozuk gelmiyor mesajlar kusura bakmayın 🥰❤️ @bussaskanli arkadaşlar eger başka yazan da varsa göremiyorum özürdilerim duvara yazın olmazsa bakarım instagram açtım bugün paylaşım yaparsanız çok sevinirim 🙏❤️ @fipwarriortako_duman ismi

orhdoner

Arkadaşlar lütfen destek olurmusunuz instagram hesabımız @fipwarriortako_duman paylaşarak lütfen ilacımız azalıyor 🙏❤️

orhdoner

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun Allah kabul etsin sizleri darda bırakmasın destek olan paylaşan herkesten Allah razı olsun 🙏❤️ @hamlet

Derya2134

O ne demek bilmedim icin soruyorum buyuk bi hastalikmi

Anonymus985465

Merhaba
Duman'ın durumunu öğrenebilir miyim.
İyi haberlerinizi bekliyoruz

Selenay1

Merhaba alıcı isim soyisim yazar mısın buradan az az da olsa birikir