Sokak Canımız Duman Islak Fipe Yakalandı

orhdoner

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar,

Sokakta baktığım canlardan dumanımız malesef ıslak fipe yakalandı ben kendim Twitter hesabı üzerinden yardım istedim 4 şişe alabildik tedavisi yarım kalmasın lütfen paylaşabilirmisiniz? yenibosna veteriner muhlise hanım hekim adı TR82 0013 4000 0074 6502 3000 01 iban numaram paylaşan ve destek veren herkese teşekkür ederim şimdiden Allah razı olsun 🙏

40 CEVAP

Cubik

güncel

orhdoner

https://www.instagram.com/fipwarriortako_duman/ İnstagram hesabımız takip edip beğeni yaparak destek olurmusunuz 🙏❤️

Selenay1

Aylarca evinde baktığı kedisini terk eden varken hatta bu sitede bile siz sokakta baktığınızı tedavi ettiriyorsunuz böyle çok pahalı ve ölümcül bir hastalık olmasına rağmen umuyorum ki bunun karşılığını enn iyi şekilde alırsınız yavrucak da iyileşir

orhdoner

Malesef yok teşekkür ederim 🙏 ❤️ @betulbakioglu teşekkür ederim sağolun 🙏❤️ @yumak_bey

orhdoner

Çok teşekkür ederim sağolun Allah razı olsun dualarınız için de Allah kabul etsin gönlünüze göre versin her daim 🙏❤️ @efekilic

orhdoner

Merhaba size de çok geçmiş olsun açtım instagram linkini attım paylaşım destegi istedim buradaki arkadaşlardan da elimden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyorum Facebook da açtım orda da paylaşıyorum 🙏@neolacak

orhdoner

Merhaba arkadaşlar güncelleme yapıyorum tedavinin 39.günündeyiz lütfen paylaşım destegi verirmisiniz instagram hesaplarınızdan ilacımız bitmek üzere çok teşekkür ederim 🙏❤️

orhdoner

Evet fip hastalığı ölümcül hastalık ve ilaçları malesef yurtdışından dolarla geliyor 84 gün tedavi süresi var hergün iğne olarak yapılıyor @derya2134

orhdoner

Duman ile ile ilgili güncelleme paylaşayım dedim taburcu oldu karaciğer ve böbrek ilaçlarına devam ediyoruz 10 gün sonra tekrar tahlil yapılcak dualarınızı esirgemeyin emeği geçen herkese çok teşekkür ederim sağolun Allah razı olsun 🙏❤️

orhdoner

Çok teşekkür ederiz sağolun Allah razı olsun paylaşım destegi yapabilirseniz çok sevinirim eksik olmayın inşallah bütün hasta canlar da bir an önce iyileşsin Allah’ın izniyle Allah hepsine şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşsun ben bu zamana kadar gözümle gördüğüme arkamı dönemedim çocugun tedavisi bitti evimde 2 kedim var evime getirdim odayı ona hazırladım instagramı olan kişiler bizi takip edebilir 🙏 ❤️❤️ @selanay1