Sokak Canımız Duman Islak Fipe Yakalandı

orhdoner

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar,

Sokakta baktığım canlardan dumanımız malesef ıslak fipe yakalandı ben kendim Twitter hesabı üzerinden yardım istedim 4 şişe alabildik tedavisi yarım kalmasın lütfen paylaşabilirmisiniz? yenibosna veteriner muhlise hanım hekim adı TR82 0013 4000 0074 6502 3000 01 iban numaram paylaşan ve destek veren herkese teşekkür ederim şimdiden Allah razı olsun 🙏

40 CEVAP

orhdoner

Hayırlı akşamlar hiç önemli değil dualarınız yeter Allah razı olsun eksik olmayın inşallah hesaplarınızda paylaşanlardan da dua edenlerden de Allah razı olsun çok teşekkür ederim sağolun 🙏❤️

huqi

Fib'li kediyi tedavi ettirmek hem maddi hem manevi çok büyük bir sorumluluk gerçekten. İyi ki sizin gibi güzel insanlar var, inşallah tedavisi tamamlanır ve güzel bir yuvası olur🙏🥰

AhsenAise

Hayırlı akşamlar kıymetli arkadaşım ,yavrumuza acil şifalar diliyorum,sizden de Allah razı olsun ,burada gönüllü bir kızımızın yine fib olan kedisine destek olmaya çalıştığımız için şuan maddi olarak pek müsait değilim ,katılıp destek olacak olanlardan da Allah razı olsun

orhdoner

Çok sağolun Allah razı olsun eksik olmayın sizin gibi iyi insanlar da hep çoğalsın bir an önce iyileşip güzel bir evi olsun diye uğraşacağız 🙏❤️@huqi @ahsenaise

Pikapru

Çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda atlatır yavrunuz. Bu sorumluluğun altına girdiğiniz için ayrıca teşekkür ederiz

orhdoner

Çok sağolun Allah razı olsun teşekkür ederim 🙏❤️ @pikapru

betulbakioglu

one ciksin diye yorum atiyorum cok gecmis olsun umarim en yakin zamanda sagligina kavusur yavrucak🙏

betulbakioglu

papara var mı acaba

yumak_bey

öğrenciyim o yüzden destekte bulunamıyorum.. inşallah hemen iyileşir yavrucak ❤️❤️

Gimlihanim

Çok çok geçmiş olsun. İnşallah en kısa zamanda iyileşir minik. Elimizden geldiği kadar yardım etmeye çalışacağız. Allah sizden ve yardımını esirgemeyen herkesten razı olsun 🙏🏻🙏🏻🤍

orhdoner

Çok teşekkür ederim çok sağolun Allah razı olsun sizin gibi iyi insanlar da hep çoğalsın 🙏🥰❤️ @gaiakedi

Çok teşekkür ederim çok sağolun Allah razı olsun eksik olmayın inşallah amin cümlemizden sizlerden de Allah razı olsun hep iyi insanlar sizler gibi çoğalsın 🙏🥰❤️ @gimlihanim

gaiakedi

Geçmiş olsun 🙏 emekleriniz için maddi manevi teşekkür ederiz 💗 sizin gibi iyi kalplere ihtiyacı var dünyanın

Efekilic

Çok geçmiş olsun dua edeceğim ❤️🥰🤲

mkrcefes

inşallah en yakın zamanda sağlığına kavuşur bebiş :(

edmrcglu

güncel güncel

çok geçmiş olsun şu illet hastalık bıraksın artık şu canları ya ülkeye de bu ilacı getirtseler daha uyguna alsak hayvanın kıymeti yok. hemencecik atlatın 😔🙏🙏🙏🙏