Yardım Edermisiniz:)

Tbusratoptas

Arkadaslar buraya boyle yazılıyormu bılmıyorum ama durumu su ara sıkkın olan bir arkadasım var sadece bu ay icin mama ve yavru ya ası destegı isteyecegım kb burdan soruluyormu tekrar bılmıyorum ama sokaktan yenı sahıplendırdık çok ıstıyordu sadece bu ay bıraz sıkıskınlar oyuzden rıca ediyorum yardım etmek ısteyen olursa lutfen yazsın teşekkürler

16 CEVAP

LILI

Kediler sütteki laktozu sindiremezler süt VERMEYİN sonra ishal oluyorlar suyla seyrelttiğinizde azalıyor ama tam değil gaz sıkıntısı yaşarsınız Bu arada barınakta veya belediye veterinerliğinde aşı yaptırabilirsiniz