Yardım Edermisiniz:)

Tbusratoptas

Arkadaslar buraya boyle yazılıyormu bılmıyorum ama durumu su ara sıkkın olan bir arkadasım var sadece bu ay icin mama ve yavru ya ası destegı isteyecegım kb burdan soruluyormu tekrar bılmıyorum ama sokaktan yenı sahıplendırdık çok ıstıyordu sadece bu ay bıraz sıkıskınlar oyuzden rıca ediyorum yardım etmek ısteyen olursa lutfen yazsın teşekkürler

16 CEVAP

aliberken

https://www.*********.com/numune-talebi *********-bonacibo mama

https://www.sadanlar.com.tr/numune-talep-formu.html Şadanlar pet-acana,orijen mama

https://www.farmina.com/tr/contact.html Formu doldurarak N&D numune mama istediğinizi söylerseniz numune gönderimi için mail adresinizden geri dönüş yapıyorlar.

http://www.canpet.net/ Facebook sayfasında bluebag mamalar için numune gönderdiklerini görmüştüm.Mesaj atıp isteyebilirsiniz.

https://www.atlaspet.com.tr/contact-us/ Brit care mama.Formu doldurup numune istediğinizi söylerseniz yardımcı olurlar.

Yazdığım adreslerden her çeşitten istediğinizi söylerseniz gönderdikleri mamalar yardımcı olabilir diye düşünüyorum.Gönderdikleri mamaların değişiminde karıştırarak vermeyi ihmal etmeyin.Ani mama değişimleri kedilerde sıkıntı yaratabiliyor.

Elifinkedileri

Nerde oturuyorsunuz acaba bana mesaj atin gittigim veterinere yonlendiriyim mamasini da asisini da ordan hallederseniz ucretleri ben karsilarim ayrica yumurta ve sut direk vermesin sutu sulandirip versin yumurtaninda sarisini versin sadece hergun degil ama gerekirse de mama tarifi yazarım

miasugok

Elif hanım büşra hanımın bahsettiği kedinin bir sahibi ve sıcak yuvası var. Sadece geçici bir süre mama sıkıntısı var ve o da hallolacak:( sizden ricam eğer maddi durumunuz müsaitse instagramdaki barinak_melegi sayfasını bi ziyaret edim o kızcağıza yardım edin bence. Sayfayı görünce ne demek istediğimi anlayacaksınız. Bir sürü tedaviye bakıma ve mamaya muhtaç kedi - köpek var üstelik çoğu da sahipsiz. Lütfen bir ziyaret edin sayfayı. Yeni bir şeyler göndermek zorunda değilsiniz kedinizin kullanmadığı her şeye talipler. Hatta hasta kedilerin yiyebileceği özel mamaları falan almak zorunda kalıyor, ilaç almak zorunda kalıyor gerçekten yardıma çok ihtiyacı var.

goknur

Evde kendiniz yas mama yapabilirsiniz kolay tarifler verebilirim. Numune ucretsiz mama gonderiyor. Numune Bim marketlerinde 500 gr. Temizlenmis hazir dondurulmus uskumru fiyati 7 lira bunu alabilir ve bununla yas mama yapabilir yemegini coklastirabilirsiniz. Ayni zamanda cigerde ayni sekilde yapabilirsiniz. Tarif sorun verilebilir. Gram gram bolum buzlukta saklayabilir veya buzdolabinda 3 4 gun tazeligini koruyabilirsiniz. Buzdolabi posetlerinde. Asilarina gelince bunun icin bulundugu yerin veterinerleriyle gorusebilir indirim veya yardim isteyebilir veya biraz biraz parasini arttirip bunu halledebilir. Benim kedim ortalama 6 7 aylik ogrencilik durumu var bizdede butun yuk benim omuzlarimda bende yeni yaptirabildim sikinti olacagini sanmiyorum ama ihmal etmeyin sakin olmaz diye. Eliniz bollasinca hemen yaptirin. Yardimci olabilmisimdir insallah :)

Tbusratoptas

Ispartadayız arkadaşımla numune ayarladım bir kac tane gercekten Allah razı olsun ıgnemızı ıkı hafta kadar gecıktırıp yaptıracagız arkadasımda halletmeye calısmıs cok tesekkurler ıyıkı varsınız sımdılık mamalar gelene kadar tarıflerden yapıcaz saolun ıyı aksamlar :))))))

Benim1kedimvar

Yogurt yumurta peynir haşlanmış sebze ve ücretsiz kargo ile ücretsiz şekilde istediğin numune mamalarla bu zamana atlatabilir Bence Umarım yine de yardım eden çıkar

goknur

Dediklerimi yapin 2 ay bile bisey olmaz :) ac kalmaz yani :) ek olarak yumurta verin. Peyniri tavsiye etmiyorum ben tuzlu cunku. Peynir yedirmek isterse tuzsuz olmasina ozen gostermesi gerekiyor. Sut icirebilir. Bir sekilde olur o yani. Ama asilari tehlikeli olabilir disariya cikartmasin bu surecte hic balkon varsa oraya dahi cikartmasin. Hep evin icinde dursun hastaliga yakalanma riskini dusurur. Ama kesinlikle ihmal etmeyin bu durumu surekli para biriktirmeye calisin madem veterinerlede konusun indirim isteyin bizim asilarimiz tanesi 50 liradan 4 asi 200 tl tutuyordu durumu anlattik tanesi 35 liradan 140 liraya yapti 4 asiyi indirim isteyin. Nerede oturuyorsunuz

hazirannnnn

Kedinize süt icirmeyin kediler tadını sevselerde sütü sindiremezler onun yerine yoğurt verin hafif sulandirarak

miasugok

Asla para talep etmiyor mama taşıma çantası ilaç aklınıza ne gelirse alıp gönderebilirsiniz

miasugok

Yani öğrenci bi kız tek başına o kadar hayvanın bakımını üstlenecek kadar vicdanlıysa, bence bize de yardım etmek düşüyor. :((

Elifinkedileri

Biliyorum biliyorum elimden geldikce yapmaya calisiyorum ama her zaman olmuyor malesef malum hepimizin baktigi kosturdugu canlar var klinik borçları zaten hic bitmiyor ama dayanamiyoruz gorunce duyunca

Tbusratoptas

Numune olarak nerden ısteye bılırım acaba bır fikriniz varmı en azından 10 tane kadar yas mama bıle olsa sutle yumurtayla yıne gecındırır heralde

aksoy65

İstediğiniz mamaları söyleyin eğer sorun olmayacaksa özelden adres verin ben sizin adınıza sipariş verip göndereyim bu siteden

Tbusratoptas

Oldunuz çok teşekkürler yavru olunca içte dahada bır goz bebegı ya :D ben ufak tefek tarıfler onerıyım arkdasımda ogrencı ıste onunda yuk ustunde sokaktada baktıklarımız var yetıremedık malesef asısı gecıkse bır sıkıntı olmayacaksa oyle yapmamız daha dogru olur teşekkür ederim

burdan yazabıldım ssdece evde ameliyatlı bir kedim var saglık durumu kötu karacıgerı ıflas etmıs karacıger destekleyıcı ıyı mama ve yemelı yakın zanda 2 cı amelıyatı olcak yası 6 yıllık mama destegınıze cok ıhtyacım var . sokaktada baktgım sayıları fazlaca hayvanılarım var lutfen yardım edın