Kızgınlık Yumurtası

yarengur05

Merhaba ilk defa kuş besliyorum ve dün kafesine baktığımda yumurta vardı bugün bi tane daha yapti kızgınlık yumurtalarını kafesten almam gerekiyor mu yoksa kalmalı mı? İlk defa baktığım için pek bir şey bilmiyorum biraz tavsiye verir misiniz

1 CEVAP

aslihan_e

Eşsiz yumurtluyor değil mi? Onlar kafeste kalırsa boş yere oturur ve yumurtaya oturmaları her türlü onları kötü etkiliyor, beslenmeleri azalıyor, hareket etmiyorlar.