Muhabbet Kuşum İshal

Liladmr

Muhabbet kuşumun poposunda şişlik vardı biraz daha indi ama ishali var ve bazen kafesinde yerden kalkmıyor. Bazende enerjisi yerinde. İshali için neler yapabilirim önerdiğiniz vitamin takviyesi varmıdır?

1 CEVAP

aslihan_e

Dişi kuş mu? Yumurtluyor mu? Yumurta sıkışmış olabilir. Yumurtlamaya çalışıyor olabilir. Kuştan iyi anlayan, kuş üreten birine götürseniz o daha iyi anlar. İshal kuşa vitamin veremezsiniz. Ev yapımı elma sirkesi varsa suyuna birkaç damla karıştırılabilir. Antibiyotik kullanması gerekebilir. Bazı veterinerler kuştan anlıyor, ense damlası falan yazıyor onlara götürseniz çok iyi olur. Burda zaman kaybetmeyin.