Acil Yardım.

Berrinn34

Papağanım halsiz ve ishal işhahı biraz olsa da açık ne bende 3 seneye yakın felan BİOMINOVIT vitamini var veteriner vermişti acaba tarihi felan geçmişimdir.
Papağanıma pirinç haşlayıp verdim ne yapmam gerekir.

4 CEVAP

Warriorsans

Vitaminin üstünde yazar son kullanma tarihi ama açalı 3 yıl olduysa bozulmuştur büyük ihtimalle. Ne yapılabilir bilmiyorum sorununu bilmeden bir şey demek zor.

aslihan_e

İshal kuşa vitamin verilmesi önerilmez genelde, ishali kötüleştirebileceği için. Suyuna ev yapımı elma sirkesi varsa damlatılır. Pektin maddesi ishalin geçmesine yardımcı oluyor. Veterinere neden götürmüyorsunuz?

Berrinn34

Tarihi yazmıyor sadece 60 CC ve 80 yazıyor 😒

Berrinn34

Şu an hareketlendi çok şükür aynı kakasında yavaş yavaş düzelme var tekrarlarsa götüreceğim :))