Hayvanlardan Ne İstediniz:')

betulbakioglu

Yaziklar olsun cidden sadece bu degil tabiki ama hayvanlardan ne istediniz ya

5 CEVAP

simbakedi

cunku kedi-kopek bakmak luks sayiliyor. harika bakis acisi👍🏻 hayvana eziyetin vs cezalarini gordukce cok da sasirmamak lazim bu zihniyete

Betullsusam

Öyle demeyin dış güçler bizi kıskanıyor. (:

Casperbeyy

Sanki mamayı alıp kendimiz yiyoruz evde ,o kadar saçma ki yani KDV olması.parası mı var hayvanların ya

Gimlihanim

Keşke bir şeyler yapılsa artık. Sonuçta onlar da can ve beslenmek en doğal hakları. Ama işte şartlar bu şekilde malesef 🤦🏻‍♀️

Siyamask

İnstada %18 KDV ye tepki için büyük bir etkinlik başlatılmıştı. Tabii hayvanlarla alakalı çoğu şeyde olduğu gibi önemsenilmedi. İnşallah ilerleyen zamanda vazgeçerler.