Kuşumuz Kör Mü Oldu Lütfen Yardım Edin ?

Normalde elimizi uzattığımızda hemen bağırırdı ama şuan tepki vermiyor sol gözünü kapatıp açamıyor sadece hissederse ayağını uzatıyor korkuyoruz . Kafasını aşağı yukarı hareket ettiriyor fakat elimizden kaçmıyor

4 CEVAP

Ayrıca ishal de olmuş ne yapacağız

betulbakioglu

veterinere gidin burdan yardim edemeyiz

Veterinere sorduk yapabilecek bisey yok dedi bi ilçede oturuyoruz fakülte de çok uzak

betulbakioglu

olume birskmis saka gibi iyi bir veterjnere getirin uzaksa uzak yapacak birsey yok sizde olume birakiyosunuz suan