Ileride Papağan Almayı Düşünüyorum

akitalove

Aklimda iki papağan türü var birisi jako tabikide ama birinin cinsini bilmiyorum papağandan anlayan varsa baana cinsi hakkinda bilgi verebilirmisiniz acaba

8 CEVAP

akitalove

Kırmızî papağanin cinsi ara papağaniymis ve soyu tükenmekteymiş o yuzden ondan vazgectim baska bildiginiz iri papağan varsa aklinizda benimle paylasirsaniz sevinirim

eltarcin

Kakadu papağanı var benim bildiğim.Çok güzel ve eğitimi kolay.Kolay konuşuyor,sahibine çok değer veriyor.Bu papağanı da bir düşünün derim:)

KedimVar

Onlar özgür daha güzel. :((

KedimVar

Alacaksanız jako alın. Hem çok zekiler hem de diğer hayvanlarla iyi anlaşıyorlar. Ben de bir ara almayı düşünüyordum, vazgeçtim sonra.

eltarcin

KedimVar
Aynen öyle.Bende sırf sorulduğu için cevap verdim.Ama özgür daha güzeller...

Ara papağanı çok ama çok pahalı jako da öyle maalesef :/ kırmızı papağan ara papağanı cinsi konuşma yeteneği çok iyi gelişmiştir jako da öyle ama bu kadar parayı ona gerçekten verebilecekmisin ? Ara papağanı bulman zor olabilir ama jako kolay bulunur sana Önerim sultan papağanı:)

Rozella papağanı ama konuşma yeteneği sabır ister