Soru Değil/Cennetin Kapısını Hayvanlar Açıyor

Anonymus985465

Masum hayvanlara bir nefesi, bir kap suyu, bir karış toprağı çok görenlere:

Cennetin kapısını hayvanlar açıyor.
İnsanlık hayvanlarla sınanıyor. İnsan, hayvanların cenneti olan bu dünyayı istila etti ve yaşam alanlarını yok ederek cehenneme çevirdi.
Cennete girmek istiyorsan, hayvanlara iyi bak.

3 CEVAP

martuyl

Eklemek isterim ki sadece hayvanlara degil yasayan tum canlilara ve hatta kendinize iyi davranin. Ayrica amaciniz "cennete gitmek" gibi sacma bir dusunceye dayanmasin. Amaciniz iyi insan olmak olsun sadece, "sunu yaparsam bunu alcam" olmasin.

Anonymus985465

Cennetim de cehennemim de vicdanım.
Hayvan düşmanlarının anladığı lisan bu. Masum Canları korumak adına, onların seviyesine inmekten başka seçenek olmadığı zaman işe yarayan bir lisan

Anonymus985465

Ayrıca, taşa da tapsa herkesin inancına veya inançsızlığına saygılıyım.
Kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Ancak her Canlıya, özellikle hayvanlara saygı, olmazsa olmazımdır.