Eş Tutma

Ya biz karar verdik limona eş alıcaz fakat sultanlarda eş tutma çok zormuş kolaydan nasıl hallederim yani yanlış anlamayın beni üretmek istiyorum kendim bakıcam sonra birdaha çiftleştirmicem sadece birkere yapıcam ama eş tuttuğunu nasıl anlarım?

4 CEVAP

kirmizigul

bazı isterseniz bir petşopa gidin orada kuşunuzu bir kaç saat kuşların kafasında tutsunlar hangi kuşla yakınlaşırsa onu alın. yalnız kafesteki kuşlar hastamı dğilmi iyi bakımki sizinkine bulaşmasın

kirmizigul

şimdiden hayırlı olsun :-)

akitalove

Birbirlerini kaşırsa birbirlerine yem kusarsa eş tutmus oluyor

O daha mantıklı öyle yapayım o zaman pet shopa gidip bakayım