Sahiplendirme

Bbgm

Arkadaslar bi arkadasim dogum yapmis bir anne kopek ve yavrularini besliyor, esinin calistigi insaatin oradalar yilbasina kadar takip edecekler ama insaatta birecrk sonunca birilerinin ozel mulku olacak.. bu cocuklari sahiplendirmeyi dusunuyoruz. Acaba hem anne hen cocuklar icin en guvenli sekilde sahiplendirmenin, sahiplenecek ksiinin guvenilirligini ölçmenin ve takip etmenin garantisini nasil alabiliriz? Hukuki olarak bilmem gerekenler ve de guvenilir kisilere ulasmak icin neler yapilabilinir? Süreç hakkindaki önerilerinizi ve tecrubelerinizi paylasirsaniz sevinirim?

1 CEVAP

Siyamask

Haytap hayvan ödünç verme sözleşmesi yapabilirsiniz. Link ekleyemiyorum ama böyle aratırsanız kendi sayfalarında detaylı bilgiye ve sözleşmeye ulaşabilirsiniz