Veteriner Ücretleri

Pamuk_42

Bu veteriner ücretleri neden bu kadar pahalı ya evde asi fiyatlari uçmuş durumda sokakta bazen hasta hayvanlar görüyorum veteriner ücretleri yüzünden goturemiyoruz acı cekiyo hayvanlar kendimi çok suçlu hissediyorum

4 CEVAP

Miniss

Bu yüzden bir sürü kedi kaybettim ozellikle benim gibi ogrenciler icin maalesef hasta bir kediyi alıp veterinere goturmek imkansiz hale geldi zaten belediye kediyi alıp daha hasta sekilde bırakıyor .Ben tek çare olarak veteriner olmayı düşünüyorum başka seçenek yok

Miniss

Sokakta cok sevdigim bir yavru kedi vardi birden cok hastalandı belediye tedavi merkezine bırakmak zorunda kaldim ve kediden bir daha haber alamadım.Bu olaydan inanılmaz etkilenmiştim uzun bir süre asla kendime gelemedim istisnasiz her yerde aglama krizine giriyordum belki veterinere goturebilsem iyilesirdi ve hala yasiyor olurdu

betulbakioglu

evet cidden turkiye ekonomisi ne beklerdik ki...

ByTogi

Türkiye'nin olmayan ekonomi planlaması sonuçları bunlar.
Bir dönem hatta halen daha sürüyor birçok yerde aşılar bulunmuyor. Sebebini biliyor musunuz?
İhracat ve ithalat dengesinde ithal oranını düşük göstermek için bu adamlar aşı getirmediler.