Kedimin Karnı Gurulduyor

Elvang35

Kedimin bir kaç gündür karnı gurulduyor neden olabilir bu?

3 CEVAP

bozkir

1-Aç kaliyor olabilir,
2-Sindirim sistemi hizlanmis olabilir ki bunun sonucunda ishal gorulur.

Bence almasi gereken mama miktarini veriyorsaniz, ishali yoksa ve hareketlerinde bi farklilik gormediyseniz endiselenecek birsey yok

Tbusratoptas

Bir çaybadagının yarısı Kadarını sabah akşam öglen 4 5 saat arayla vermeyı denıyın gene gurulduyorsa mamadan dolayı sındırim sorunudur geçmiş olsun :)

Elvang35

Teşekkürler cevabınız için.
İshal değil aç da değil günlük gayet iyi yiyo her zaman gibi yani o konuda bi değişiklik olmadığı için tuhafıma gitti bazen yattığı yerde karnı gurulduyo Bi kaç kez oldu bu hafta