Acil Yardım Edin Lütfen

oturduğum tokilere bir tane 7 8 aylık köpek bırakmışlar muhtemelen dışarı atıldı benimde evde beslediğim köpeğim var onun mamasıyla besliyorum. Fakat 3 4 gündür çocuklar köpeği sinir edip kaçıyor bunu oyun sanıyorlar babam kızıyor ama asla vazgeçmiyorlar ne yapabilirim gerçekten çok üzülüyorum adanadaki barınaklar nasıl bir fikri olan var mı ?

3 CEVAP

taş attıklarını gördüm okulun hemen yanında teneffüslerde bile rahatsız ediyorlar hayvanı

Yesilyesil9

Kolay gelsin tasma takabilirsiniz belki sahibi olduğu düşüncesi uzaklaşmalarını sağlar
İlan açın sahiplendirme için
Valla aklıma bir şey gelmiyor kolaylıklar diliyorum çocuklara biraz sert tepki verin ama

sahraxfittiko

Bu yaş çocukların hepsi böyle -_-
hiçbiri laftan anlamıyorr