Kafasını Çarptı:(

miasugok

Arkadaşlar iyi geceler, kedim yaklaşık iki saat önce tezgaha atlamaya çalışırken kafası çok sert bir şekilde tezgaha çarpıp düştü. Düşer düşmez kalktı beş on saniye boyunca deli gibi koşuşturdu sanırım şoka girdi ama sonra sakinleşti. Şimdilik hareketleri normal, mama yedi su içti tuvaletini yaptı ve oyuncaklarıyla da oynuyor. Sadece tezgaha orada canavar var gibi bakıyor. Kabarıyor tezgahı görünce. Bir de iki gözünün ortasında bir şişlik var ve dokundurtmuyor:( sanırım her ihtimale karşı bu gece uyutmayacağım. Kafasındaki şişliğe buz koysam çok mu saçma olur? Sizce ne yapmalıyım?

17 CEVAP

miasugok

Ya kusura bakmayın ben dün gece çok üzüldüm romeonun durumuna:( ters ters davranmışım gerçekten özür dilerim:( şuan iyiyiz veteriner tabiki de kliniği açmadı bu da koymayın dedi aşı günümüz perşembeydi normalde yarın getirirsiniz hem aşı olur hen bakarım dedi.

Ama romeo iyi çok şükür tezgahla da barıştı çıkıyor artık

goknur

Ben bir terslik sezimsemedim merak etme :) benim acimdan ozur dilemene gerek yok :) tabikide endiseleniceksin endiselenmezsen sorun var demektir. Ben alinmadim romeoda iyiyse sikinti yok demektir :)