Köpeğimi Garajda Besleyebilir Miyim? Ve Bu Köpeğin Psikolojisini Nasıl Etkiler?

ali_alizade

Anket

Olur
(1 oy)
iyi fikir
(1 oy)
iyi fikir değil
(3 oy)
berbat
(6 oy)
Toplam (11 oy)

yaklaşık 40 metrekare bir garajda köpeğimi besleyebilir miyim? sorum bu.Köe

11 CEVAP

cocugunuzu garajda beslermiydiniz ?

olcan3424

Normal şartlarda besleyebilirsiniz lakin saatlerce orda bırakmayın ilgi ve sevgi çok önemli birde hayvanın cinsine bağlı olarak değişir. Örneğin bir alman kurdu kalabilir bekçilik özelliği olduğundan koruma görevinide görmüş olur ama bir pincher cinsi köpek orda beslenmez...

Robin

günde kaç saat orada kalacak ? ısıtma var mı? yeterince ilgilenebilecek misin? sadece uyumak için mi oraya gidecek?

ali_alizade

mesela gece orda olucak.kalan 10-12 saat benle.ısıtma falan var.nem yok kesinlikle.böyle yani

Kobe

eğer yeterinci ilgileneceğine inanıyorsan sırf gece orada kalmasının sorunu yok

Hayvist

Kesinlikle Olcan beye katılıyorum. Köpeğin karakteri ve cinsine bağlı bır durum. Ama her ne olursa olsun hiç bir canlı ilgisiz olmayı istemez. İlgilenemeyecekseniz bu şekilde bakmanız doğru olmaz.

yorkshia_gsd

Irkla alakası olduğunu sanmıyorum. Bir gsd kesinlikle garajda beslenmez , hiçbir köpek beslenmez. Irkla boyutla alakası yok ne olursa olsun hayvana ve psikolojisine zarar verir.

ariftemel7

Zemin betonmu

kesinlikle yapmamalisiniz kopeginiz hırçınlaşır

fenerrsena43

Hırçınlaşa bilir

izzy

Orda bir can yaşayabilir mi ?