Ördek Hasta

UYE

Merhaba arkadasim gecen pazardan hasta diye ördek aldı iyilestirmek istedi ilk gun daha iyi idi ama sonra yavas yavas kotulesti su an yuruyemiyor kız elinden geleni yapıyor ama bi bilginiz varmı ne vermeliyiz iyilesmesi icin ne iyi gelir

1 CEVAP

aslihan_e

Veterinere görürseniz onlar ördeğe serum bile veriyorlar. Büyük ihtimal enfeksiyon geçiriyordur ve antibiyotik kullanması gerekiyordur. Burdan şu iyi gelir diyemez ki, yürüyemeyen hayvana kim ne önersin? Veterinere götürsün götüremiyorsa en azından son çare petşoptan kuşların hastalıkları için kullanılan ilaçlardan alsın. Ben civcivlere muhabbet kuşu için satılan ishal ilacı ve grip ilacından vermiştim civcivler iyileşmişti. Ama o son çare olmalı. Bir an önce vete götürün.