Sultan Papağanları Pet Stopta Kaç Liradır

MCAZ

Anket

Sultan papağanı mı?
(11 oy)
Cennet papağanı mı?
(6 oy)
Muhabbet kuşu mu?
(4 oy)
Toplam (21 oy)

**

Kalın Yazı

**

8 CEVAP

akitalove

150-250 arası degisiyor sultan papağanlari
Cennet papağani : 75-150
Muhabbet kuşları 40-500 tl ye kadar fiyatları var cinsine gore degisiyor cunku bu arada kendi uretimlerinden almayaa dikkat edin :)

KedimVar

Sultan papağanı 150 TL gibi almıştık.
Muhabbet kuşumu tanıdığımız birinden 35 TL ye almıştık.
Cennet papağanının fiyatı hakkında fikrim yok.
Ama üçünden birini alacaksanız kesinlikle cennet papağanı alın derim.

Zeynepker

Sultan papağanı 150-200
Cennet Papağanları 70-120
Muhabbet kuşları cinsine göre değişir: yerli muhabbet kuşu 25-35 çekoslavak muhabbet kuşu 40-80 jumbo muhabbet kuşu 100-150 ingiliz muhabbet kuşu 100-150 show jumbo 150-200 benim bildiğim kadarıyla fiyatlar bu şekilde ancak satın aldığınız yere görede değişiklik gösterebilir

Zeynepker

Birde ben kuş olarak muhabbet kuşu tavsiye ederim en az masrafı olan en kolay üreyen vede en kolya evcilleşip konuşan veya hareketler öğrenen kuş muhabbet kuşudur.

MCAZ

Çok teşekkür ederim:)

Ben limonu 150 TL'ye aldım değişiyor cennetler. 75 80 tl
Muhabbet kuşu 35 75 arası

anfrenee

sultan papağanı genellikle 100 150 arası değişiyor
muhabbet kuları 30 ile 70 arasında fln

aksoy65

Konuşsun istiyorsanız sultan papağanın erkek olmasına dikkat edin alırken, melodik ötenler erkektir