Kuş Hakkında Yardımcı Olabilir Misiniz

mihriii

merhaba bu kuşu köpekten kurtardık apartmana koyduk da kuşlar hakkında hiç bilgim yok bu ne kuşudur,yavru mu yetişkin mi,zarar verir mi bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

3 CEVAP

mihriii

bu arada yarası yok diye gördük köpekten kaçarken uçmayı denedi ama tam uçamadı korktuğundandır belki toparlayınca uçar diye düşündük kanatları da normal duruyor ama kırık falan olabilir mi veterinerler de pek bilmiyor diye biliyorum götürebileceğimiz bir yer var mı

aslihan_e

Kumru yavrusuna benziyor ama bilemedim net değil fotoğraf. Islak ekmek koyun önüne yiyecek mi bakın. Sizin beslemeniz gerekebilir gagasının içine koyarak ama yabani mi bilmiyorum. Kuşlara çiğ bulgur verilmez denir midesinde şişermiş ama buğday ya da mısır varsa verilir diye biliyorum

Venusselin

ben yavru kumru büyüttüm yeni uçtu gitti :) ağzınızla beslemeniz gerekiyor yemiyorsa bir süre :( ıslak bulgur deneyin ilk normal yemesini. zaten uçma hareketleri yapacak hep, bir süre sonra gider merak etmeyin