Kum Önerisi

bobby34

merhaba arkadaşlar piyasadaki birçok kumu denedim bazıları eve çok dağıldı bazıları koku yapıyodu o yüzden kum arayışındayım kullandığınız topaklanan eve dağılmayan kum önerisi yapabilir misiniz

7 CEVAP

bademthecatt

Lindocat,vancat dönüşümlü kullanıyorum uzun süredir lindocat kullanıyoruz memnunuz topaklanması güzel etrafa çok dağılmıyor düzenli temizlendiğinde kokuda olmuyor kokuyu güzel hapsediyor pisi piside güzel onuda tavsiye edebilirim

bobby34

pisipisi denemedim teşekkürler @bademthecatt

BiciriginAnnesi

Uzun zamandır Lindocat kullanıyoruz biz memnunuz
Topaklanma da sıkıntı hiç olmadı kumu koyarken ister istemez toz oluyor ama az miktarda her kumda mutlaka tozlanma vardır .

bobby34

@BiciriginAnnesi ben de lindocat denedim toz oluyodu ama topaklanması zayıftı çiş her yere dağılıyodu kediden kediye değişiyor galiba

bobby34

@simbakedi galiba sandy sipariş vereceğim teşekkürler detaylı inceleme için 😊