Bilgisi Olan ??

oykuyildiz

Arkadaşlar kedim ayda 1 bazen 2 poposundan sıvı kaka damlıyor kötü kokulu siliyorum ama nedenini bulamadım açıkcası . Parazit aşıları herşeyi tam paraziter bir durumu yok . Malt düzenli yiyor . Nadiren böyle oluyor hiç yaşayan var mı ? Veterinere de sorucam müsait bir zamanımda

5 CEVAP

Pollythelilly

Aynı şey mi bilmiyorum ama benim erkek kısır kedimde de 3gün olmuştu aşırı kötü kokuluydu.Anal kese kaynaklı olduğunu söyledi vet.Buraya da soru açmıştım
vet ziyaretinden sonra güncelleme de yazdım.Fikir olması açısından onun da bağlantısını ekliyorum.

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/127531-kotu-kokulu-sivi

oykuyildiz

Bu arada bunu yaptıktan sonra devam etmiyor kakası çişi normal

oykuyildiz

Teşekkür ederim

Pollythelilly

Rica ederim

Oqrenerde06

Anal kese yankisi olabilir cleapet kullanın sprey şeklinde çok rahatlatır