Yavru Nutri Yaş Mama Kullananlar??

Tugbasszz

Arkadaşlar geçende bu konu hakkında bir şey sormuştum kusura bakmayın. İçeriği değişti taurin eklendi sizinki yeni paket dediniz. Evet içerikte yazıyor ama kıvamı görünüşü okadar değişmiş ve tuhaflaşmış geldiki içime sinmedi yediremedim. İç kısmı kupkuruydu ve rengi bir tuhaftı ayrıca kutusuna tam oturmuyodu kalıp gibi normal mi bu ?

4 CEVAP

Lils

Kullandım beyazlık dışında normal ama beyaz yoktu bende bozuk bu bence

teddybal

Yavru kedi konservesinde bu beyaz beyaz şeyler yok, o yüzden görseldeki ürünün bozuk olduğunu düşündüm ben de.
Ben de şurda https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/126276-nutri-feline-kuru-mama-konserve paylasmistim nutri feline yavru konservesinin görselini, son fotoğrafta.

teddybal

Pate formda olmasına rağmen suyu boldu bu arada, kuru değildi yani.

cat_expert

Sanırım içeriği değişti bu mamanın yeni olanlarında beyaz beyaz şeyler var, petlebi bize hediye göndermişti hepsinde vardı son kullanma tarihleri 2024 idi. Muhtemelen içeriği değişmiş o beyaz şeylerin ne olduğunu anlamadım ama normal olmalı. Geçen yaz yavru kedimiz için nutri yavru yaş mama alıyorduk onda yoktu bu beyaz şeyler.