10 15 Gunluk Kusun Felc Durumu

oguzwee

Bu bahsettigim kus haric tum yavrulari anne besliyor bunu beslemiyor ve ben besliyorum yere koydugumda yuz ustu yatiyor sanirim bacaklarini hissetmiyor ama inme gibi birsey gelince tamamen sag bacagini sert bi sekilde kitliyor beslemeye devam etsem duzelirmi yardimci olursaniz cok sevinirim ve veterinere gotursem yardimci olabilirmi

3 CEVAP

aksoy65

Türü ne kuşun ?

MinelG

Kuş,hamster gibi hayvanlara maalesef müdahale yapılamıyor bünyeleri sağlam olmadığı için.Yani en azından benim yaşadığım yerde böyle söylenip beni geri çevirdiler.Götürmekte fayda var tabi ki.Siz de bir danışın hiç gitmemekten daha iyidir

martha

müdahaleden kastınız ne? kuş hamster tavşan için vs ilaçlar var. benim tavşanım varken veteriner fazlaca ilgileniyordu ilaç da kullanıyordu. belki kuşun düzelmesi için de ilaç vardır